RSS Objekt pre obchod prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Objekt pro obchod pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Stores building lease Nitra  AMAXADES s.r.o. Geschäftsobjekt vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Üzleti objektum bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Our real estate properties of category Business- and services-related buildings lease Nitra can be found on AReality.sk portal in section Business- and services-related buildings lease Nitra as well. The service Moja Realitka is brought to you by AReality.sk - the largest offer of real estate properties in Slovakia.

Real estates

Country
Region
District
Municipality
Category
Subcat.
Type
Price -
Order by
Fulltext  
 
 
 
Displayed records 1 - 1 from  1   found
Previous 1 Next

RENT - Space for business - Nitra, Centre

Stores building, Lease, Nitra - Palárikova - Palárikova
Lease Stores building 145 m2 Nitra Detail 1 000.00 EUR/month
Previous 1 Next

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.